فاکتور های مهم سئو برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل (بخش اول)

فاکتور های مهم سئو برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل (بخش اول)

فاکتور های مهم سئو برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل (بخش اول)

شاید تاکنون شنیده باشید که گوگل از یک لیست فاکتورهایی برای رتبه بندی وبسایت ها و صفحات در الگوریتم هایش استفاده می کند، اما این فاکتورهای سئو چی هستند؟

در این مقاله قصد داریم تمام این 205 فاکتور را برای شما به طور کامل توضیح بدهیم.  البته باید درنظر بگیرید که بعضی از این فاکتورها ثابت شده هستند، برخی هنوز جای بحث و چالش دارند و برخی برای کشف حقه های مخفی سئو هستند.

 

1# الگوریتم های دامنه سایت در رتبه بندی گوگل

205 فاکتور سئو در گوگل که رتبه بندی وبسایت های دنیا را رقم میزند - معیارهای رتبه بندی گوگل در صفحه

 

1. سن دامنه (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.1)

Matt Cutts از متخصصات گوگل می گوید: “فرق بین دامنه ای که 6 ماه تاریخ انقضا دارد با دامنه ای یک سال تاریخ انقضا دارد، در حقیقت زیاد نیست”.  به عبارت دیگر گوگل در رتبه بندی هایش از سن دامنه استفاده می کند ولی خیلی مهم نیست.

 
2. کلمات کلیدی که در هدر وبسایت و دامنه (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

داشتن کلمه کلیدی در دامنه به عنوان یک سیگنال ارتباط عمل می کند.  گوگل کلمات کلیدی که در دامنه ظاهر می شده اند را تفکیک می کند.

 
3. اولین کلمه در دامنه به عنوان کلمه کلیدی (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.1)

دامنه ای که با کلمه کلیدی شاخص خود شروع می شود، از سایت های دیگری که کلمات کلیدی در دامنه خود ندارند یا کلمه کلیدی در میانه یا انتهای دامنه ظاهر شده است، یک سطح بالاتر است. البته این میزان بیشتر برای وبسایت های لاتین تاثیر گذار است. حال آنکه در وب و سئو فارسی به آن پرداخته نشده است. کلمه کلیدی وبسایت شما اگر Marketing باشید، و نام وبسایت شما Marketing-teacher باشد، در این صورت تاثیر خواهد داشت. اما وقتی وبسایت شما در ایران است و کلمه Marketing از زبان انگلیسی برای وبسایت شما کلمه کلیدی به حساب نمی آید چون مردم کلمه بازاریابی اینترنتی را در گوگل جستجو میکنند نه صرفا خود کلمه Internet Marketing را…

 

4. مدت زمان ثبت دامنه (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.1)

گوگل می گوید:
” دامنه های با ارزش اغلب برای حداقل بالای چند سال ثبت می شوند و بر عکس،
دامنه های کم ارزش به ندرت برای بالای یک سال ثبت می شوند”.

بنابراین تاریخ ثبت یک دامنه یک عامل مهم در پیش بینی مشروعیت یک دامنه استفاده می شود. و رابطه مستقیمی با داشتن سابقه خوب و تاثیر روی رتبه بندی وبسایت دارد.

 

5. کلمات کلیدی در نام زیر دامنه (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.2)

MOZ 2011 نشان می دهد که افزودن کلمه کلیدی در زیر دامنه به بهبود رتبه بندی کمک می کند.

205 فاکتور سئو در گوگل که رتبه بندی وبسایت های دنیا را رقم میزند - کلمات کلیدی در نام زیر دامنه

 
6. تاریخچه دامنه (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

یک سایت با یک مالک فرار که چندین بار از گوگل درخواست کرده که تاریخچه سایت اش را بازسازی کند،  از گوگل لینک های منفی برای دامنه دریافت می کند. سابقه وبسایت در رتبه بندی وبسایت تاثیر گذار است. اگر شما بخواهید دامنه ای که در دست چندین مالک بوده است را سئو و بهینه سازی کنید، کاری بسیار سخت پیش رو دارید، به نظر من بهتر است دوستی در گوگل پیدا کنید که به صورت دستی برای شما تاریخچه را پاک کند.

 
7. تطابق دقیق  کلمه کلیدی با دامنه (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.2)

چقدر کلمه کلیدی با دامنه سایت مطابقت دارد؟ هرچه بیشتر باشد بهتر است. 

200 معیارگوگل برای رتبه بندی سایت ها

اما از تویتی که در حساب توئیتر یکی از مهندسین گوگل مشخص است، دقت کلمه کلیدی در دامنه به کیفیت وبسایت در رتبه بندی وابسته است. منظور ما از وابستگی پشت پرده این است… اگر کلمه کلیدی marketing را داشته باشید اما نتوانید دارنده خوبی برای آن باشید و محتوای درجه یک تولید کنید که همگان را شادمان کند نمیتوانید در رتبه بندی وبسایت خود پیشرفت زیادی تجربه کنید.

 

8. مالکیت مخفی یا عمومی دامنه (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.2)

اطلاعات مالکیت مخفی یا عمومی مالک دامنه سایت یک نشانه است از اینکه چیزی برای مخفی کاری وجود دارد یا نه.

Matt Cutts در کنفرانس پاپکن 2006 گفته است:
” در بررسی مالکیت سایت ها،
وقتی با سایتی مواجه می شویم که سرویس محافظت از اطلاعات مالک دامنه را روشن کرده است
و اگر در کنار آن با فاکتور سئوی ناخوشایند و منفی دیگری هم مواجه شویم،
این سیگنال ها برای سایت یک وب مستر روی هم رفته نشانه خوبی نیست و اگر سایت کوچک هم باشد، قضیه خیلی بدتر خواهد شد”.

این یعنی در رتبه بندی وبسایت شما، خود شما دخیل هستید، صداقت شما در روند فعالیت، میتواند در رتبه بندی وبسایت شما تاثیر گذار باشد.

 
9. جریمه مالک دامنه (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.1)

اگر گوگل یک شخص خاص را به عنوان خلافکار شناسایی کند  تمامی سایت های متعلق به آن فرد خاص را جریمه می کند.
یا حتی اگر احساس کند، مشغول زیر آبی رفتن هستید رتبه بندی وبسایت شما را برداشته و مدتی شما را از نتایج حذف خواهد کرد.. این کار میتواند در طول یک روز انجام گیرد و این زمان تغییر در رتبه بندی وبسایت و نتایج، سرعت قابل ملاحظه ای دارد.

 

10. عبارات مخفف کشورها (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.1)

داشتن عبارات مخفف کشور ها مانند ir.  و du. و uk. و غیره به رتبه بندی سایت برای آن منطقه خاص کمک می کند، ولی توانایی رتبه بندی وبسایت در سطح جهانی را کمی محدود می کند. یعنی وقتی میتوانید دامنه .com داشته باشید چرا سراغ دامنه .ir رفته و سطح کار را محدود میکنید. البته این مورد تاثیر اهرم مانندی در رتبه بندی وبسایت ندارد، ولی خب میتوانید با .com شروع کنید

 

2# فاکتورهای درگیر با صفحات در رتبه بندی گوگل

 

205 فاکتور سئو در گوگل که رتبه بندی وبسایت های دنیا را رقم میزند - فاکتورهای درگیر با صفحات

 

11. کلمه کلیدی در  برچسب عنوان (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

برچسب عنوان دومین بخش مهم محتوای صفحه است و یک سیگنال قوی سئوی درون صفحه به گوگل می فرستد.

 
12. برچسب عنوان که با کلمه کلیدی شروع می شود (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

مطابق با داده های MOZ Data، برچسب عنوان که با کلمه کلیدی شروع می شود کارکرد بهتری از برچسب عنوانی که کلمه کلیدی در انتهای آن ظاهر می شود، خواهد داشت.

 

205 فاکتور سئو در گوگل که رتبه بندی وبسایت های دنیا را رقم میزند - برچسب عنوان که با کلمه کلیدی شروع می شودبه عبارت دیگر، وقتی محتوا تولید میکنید کلمه کلیدی را در محتوای خود پخش کنید، این کار در رتبه بندی وبسایت و برگه تاثیر گذار است.

 

13.کلمه کلیدی در برچسب توصیفی یا توضیحات متا (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

ظاهر شدن کلمه کلیدی در برچسب توصیفی یک سیگنال ارتباطی ارسال می کند که شاید زیاد مهم نباشد، اما موجب تفاوت هایی در رتبه بندی وبسایت می شود. علی الخصوص اینکه به کاربران اطمینان میدهد محتوای بهتری را انتخاب کنند. البته کلمات کلیدی مناسب کمک میکنید که توضیحات متا برای کلمات بیشتری در نتایج باشد پس استفاده درست از آن در رتبه بندی وبسایت تاثیر گذار است.

 
14. کلمه کلیدی در برچسب H1 ظاهر شود (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.4)

برچسب های H1 دومین برچسب عنوان هستند که سیگنال ارتباطی قوی به گوگل می فرستند، طبق مطالعات پیرامون همبستگی نشان داد:

200 معیارگوگل برای رتبه بندی سایت ها

 

15. کلمه کلیدی عبارتی است که بیشترین تعداد رخداد در متن را دارد (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.4)

کلمه کلیدی که رخدادش در متن تکرار شده است، یک سیگنال ارتباطی به گوگل می فرستد. وقتی کلمه کلیدی شما به طور معقولانه و نه کلیشه ای در متن و محتوا پدیدار شود نتیجه ی مثبتی به همراه خواهد داشت. با افزونه سئو Yoast میتوانید روی کلمه کلیدی متمرک کار کنید (در اینترنت میتوانید آموزش کار با این افزونه را جستجو کنید). وقتی بهترین متن را برای یک کلمه کلیدی بنویسید رتبه بندی وبسایت بهتر خواهد شد.

 

[box type=”shadow” align=”” class=”” width=””]

چطور در 14 روز به ترافیک ارگانیک 260.7 % بیشتر برسیم؟ اهمیت بازسازی محتوا

 [/box]

 

16. تاثیر طول محتوا یا میزان کلمات مقاله (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.6)

محتوا با کلمات بیشتر احتمالا مفصل تر است و می تواند مفاهیم بیشتری را بپوشاند و از طرف گوگل به آنها توجه بیشتری می شود.

SerpIQ نشان می دهد که طول محتوا با موقعیت SERP مرتبط است.

 

205 فاکتور سئو در گوگل که رتبه بندی وبسایت های دنیا را رقم میزند - تاثیر طول محتوا یا میزان کلمات مقاله

 

 

17. چگالی کلمه کلیدی (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.5)

گوگل هنوز هم از چگالی کلمه کلیدی به عنوان معیاری برای تعیین موضوع یک صفحه وب استفاده می کند،  اما زیاده روی در آن هم می تواند به سایت شما صدمه بزند. زیاده روی یعنی اینکه شما بیشتر از 2.5 درصد متن را با کلمه کلیدی متن پر کرده باشید.
به جای تمرکز روی یک کلمه، میتوانید برای پیشرفت در رتبه بندی وبسایت برای یک کلمه مشخص، کلمات دیگری هم انتخاب کنید.

 
18. استفاده از مترادف های کلمه کلیدی در محتوا (LSI) (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

مترادف های کلمات کلیدی به موتورهای جستجو کمک می کند که معنی کلماتی که بیش از یک معنی می دهند را استخراج کند. وجود یا عدم وجود LSI هم احتمالا به عنوان یک سیگنال کیفیت محتوا عمل می کند. در گوگل برای کلمه بازاریابی اینترنتی جستجو کنیدسپس کلمات مترداف بازاریابی اینترنتی را خواهید دید که اینها هستند : تبلیغات اینترنتی / فروش اینترنتی / دیجیتال مارکتینگ

 

19. مترادف کلمات کلیدی در عنوان و برچسب توصیفی (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.2)

مترادف کلمات کلیدی در صفحه متاتگ ها احتمالا به گوگل در تشخیص مترادف ها کمک می کند. و ممکن است به عنوان یک سیگنال ارتباطی عمل کند. این کار کمک میکنید در رتبه بندی وبسایت در نتایج جستجو، برای کلمات بیشتری پیشنهاد شوید. این کار به دلیل زیادی کلمات قابل استفاده در جستجو فارسی و پراکندگی کلمات زائد مانند (از، و، در و …) شاید در ایران تاثیری همانند زبان لاتین نداشته باشد.

 

20. سرعت بارگذاری صفحه توسط HTML (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.7)

گوگل و بینگ، هر دو از سرعت بارگذاری صفحه به عنوان فاکتورهای مهم رتبه بندی وبسایت ها استفاده می کنند. عنکبوت موتور جستجوگر می تواند سرعت سایت شما را با توجه به کد صفحه و سایز فایل آن نسبتا دقیق حدس بزند. در رتبه بندی گوگل خصوصا وبسایت و سرعت آن برای موبایل باید بهینه سازی شده باشد.

 

21. محتوای تکراری (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.5)

شناسایی محتوا در سایت های دیگر حتی با وجود دستکاری مجدد آن، بر روی قابلیت مشاهده موتور جستجوگر تاثیر منفی می گذارد. اگر وبسایت شما یک وبسایت کپی کار است و اینکار را با دست کمی از سایت های دایرکتوری انجام میدهید در رتبه بندی گوگل هیچ وقت رتبه بندی وبسایت خود را در تک رقم که هیچ در دو رقمی هم مشاهده نخواهید کرد. شاید اصلا در رتبه بندی گوگل شما را در 10 صفحه اول هم نمایش ندهد.

اما دلیل اهمیت این فاکتور سئو اینست که به شدت از آن اجتناب کنید، یعنی هیچ وقت کپی نکنید تا رتبه وبسایت خود را مبتلا به سرطان نکنید.

 
22. محتوای نگارش شده واقعی (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.4)

اگر بتوانید به درستی از canonical link element استفاده کنید و محتوای اصلی خود را برای ایندکس گذاری به گوگل معرفی کنید،
از گوگل برای محتواهای تکراری سایت تان نمره منفی دریافت نمی کنید. من این طور از این مورد برداشت میکنم، من یک اینفوگرافیک همراه با توضیحات و محتوای کامل دارم، و دو ماه است که آن را منتشر کرده ام، حال میخواهم در جای دیگری از مقالات وبسایت خودم ، از 70 درصد محتوای اینفوگرافیک استفاده کنم  و آن را با محتوای تازه ولی کمی ترکیب کنم.

حال باید من برای این مقاله جدید که نگارش میکنم، یک آدرس متعارف هم بنویسیم این آدرس متعارف آدرس اینفوگرافیک و محتوای دوماه پیش آن است که انتشار داده ام است. به این ترتیب من به گوگل خواهم گفت که محتوای من فقط برای آشنایی بیشتر مخاطب است روی کلمه کلیدی تازه ای کار نکرده ام، مقاله ی تازه ای نداشته و اهل تکرار کردن محتوا هم نیستم.

 

23. سرعت بارگزاری صفحه با مرورگر کروم (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.1)

گوگل از داده های کاربری کروم برای رتبه بندی وبسایت از  سرعت زمان بارگذاری در حساب سرور سایت، گنجایش شبکه تحویل محتوای (CDN) سایت و سیگنال ها ی سرعت سایت غیر مرتبط با HTML استفاده می کند. در صوت اهمیت بالای این فاکتو سئو از نظر گوگل، یک نقض قانون حقوق کاربر و البته رقابت و انحصار گرایی بین شرکت هاست. به چه صورت ؟ …

گوگل شماره یک جستجو است. همچنین مرورگر این شرکت موسوم به گوگل کروم شماره یک استفاده عمومی در سطح جهانی است اگر گوگل بخواهد وبسایت ها را مجبور به تطابق بیشتر با مرورگر کروم کند  و کاربران را از روش های معمول انحصار گری تشویق به استفاده از سرویس های گوگل و جستجو با گوگل کند، در این صورت گوگل متهم به این است که میخواهد از طریق برخی ابزارهای خود هر چه بیشتر فرایند جستجو را در خود نگه دارد. همین جستجو های زیاد در گوگل سبب پیشی گرفتن تبلیغات گوگل از تبلیغات بینگ است.

اما همانطور که عرض کردیم گوگل و هیچ شرکت دیگری حق انحصار گرایی ندارند. پس از اینکه آیا بهتر بودن وبسایت شما در کروم میتواند تاثیری زیاد داشته باشد نگران نباشید. گوگل فقط از داده های کاربری برای گرفتن امار وبسایت های محبوب کاربر استفاده کرده و نتایج کاربر در کروم میتواند با حالت خصوصی در مرورگر موزیلا یا اج متفاوت باشد و این تفاوت صرفا برای شخص کاربر کروم است.

 

24. بهینه سازی عکس ها (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.5)

عکس ها در صفحات وب به موتور های جستجو سیگنال های ارتباطی مهمی مانند نام فایل، متن جایگزین، عنوان و توضیحات می فرستند. متن جایگزین در جستجو های صوتی و جستجو های نابینایان و صد البته تشخیص بهتر محتوای متن و ماهیت تصویر
به موتور جستجو کمک میکنند. وقتی از جستجوی تصویری در گوگل استفاده کنید متوجه اهمیت این فاکتور سئو در رتبه بندی گوگل خواهید شد.

 

 

25. تاخیر در بروزرسانی محتوا (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

تاخیر در بروز رسانی محتوای سایت، تاثیر منفی در رتبه بندی سایت دارد. حتما تا کنون متوجه شده اید که رتبه بندی گوگل در نتایج، تاریخ آخرین بروزرسانی صفحه اصلی را نشان می دهد.

200 معیارگوگل برای رتبه بندی سایت هااین یعنی در رتبه بندی وبسایت و رتبه گوگل برای محتوای پیشنهاد شده به کاربر، همیشه میزان تازگی محتوا و زمان ماندگاری کاربر در آن با هم ترکیب شده و نتایج را نمایش میدهد.

 

26. اندازه محتوای بروز رسانی شده (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.2)

مطمئنا تغییر یک بخش از متن یا افزودن یک قسمت به محتوا خیلی بیشتر از افزودن چند کلمه، در تغییر رتبه بندی وبسایت تاثیر خواهد داشت. در رتبه بندی گوگل شما خواهید دید که وقتی محتوای خوبی تولید کرده باشید و سپس با بازسازی محتوا شروع به افزایش کیفیت کنید. میتوانید نتیجه خوبی بگیرید.

 

27. تاریخچه بروزرسانی صفحه به روز شده (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.1)

اینکه صفحه های سایت هر چند روز یا چند هفته یا چند ماه یکبار بروزرسانی می شوند هم از نظر گوگل در رتبه بندی سایت تاثیر می گذارد.

 
28. برجستگی کلمه کلیدی (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

اگر کلمه کلیدی در 100 کلمه اول محتوا ظاهر شود، گوگل یک سیگنال ارتباطی مهم دریافت می کند. این کار بیشتر روی کیفیت محتوا تاثیر گذار است و مستقیما در رتبه بندی وبسایت تاثیر ندارد. وقتی محتوای با کیفیت داشته باشید در رتبه بندی گوگل پیشرفت میکنید

 

29. کلمه کلیدی در برچسب های H2 , H3 (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

اگر کلمه کلیدی در برچشب های H2 , H3  ظاهر شوند یک سیگنال ارتباطی ضعیف طبق توافق نامه پنل MOZ، به گوگل ارسال می شود.

205 فاکتور سئو در گوگل که رتبه بندی وبسایت های دنیا را رقم میزند - کلمه کلیدی در برچسب های H2 , H3

 

30. کلمه کلیدی طبق عبارت سفارشی (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

اگر کلمه کلیدی صفحه دقیقا همان چیدمان عبارت جستجو را داشته باشد، مطمئنا در رتبه بندی گوگل نتیجه بالاتری نسبت به سایت دیگری که کلمه کلیدی اش همان عبارت جستجو است اما ترتیب کلمات در آن یکی نیست کسب می کند. به واقع وقتی بهترین محتوا را با نرخ ماندگاری بالا برای یک کلمه کلیدی نوشته باشید، در رتبه بندی گوگل بهتر کار کرده اید و رتبه بندی گوگل اغلب رتبه بندی وبسایت شما خواهد بود.

 

31. کیفیت پیوندهای خروجی (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.4)

تا بحال با خود فکر کردید که گوگل چرا از سایت شما متنفر است؟
اغلب سئوکاران معتقد هستند که لینک های خروجی به سایت های معتبر به گوگل سیگنال اعتماد ارسال می کند.
دلیل اهمیت این فاکتور سئو در رتبه بندی گوگل به خاطر پادرمیانی عنصری به نام لینک است.
در مورد اعتماد و رتبه اعتماد باید بیشتر بدانید
این عنصر تاثیر زیادی روی وبسایت و رتبه بندی وبسایت دارد.

چرا گوگل از سایت شما متنفر است؟ رتبه اعتماد چیست و با رتبه اعتماد چکارها که نمی توان انجام داد

33. دستور زبان و املا (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.1)

نگارش و گرامر صحیح به گوگل سیگنال کیفیت می فرستد،  اگرچه Mat Cutts در سخنرانی های سال 2011 اش این مطلب را نه تایید کرد و نه رد کرد. این مورد در رتبه بندی گوگل به این صورت موثر است که شاید گوگل سطح سواد ناشر را از طریق مقدار صحیح کلمات تشخیص دهد. البته کیفیت کلمات و دستور زبان درست، در خوانایی هم تاثیر گذار است که به اهمیت آن در رتبه بندی وبسایت خواهیم پرداخت. (فاکتور 41)

 
32. مضمون لینک خروجی (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.2)

طبق اصول MOZ، موتورهای جستجو ممکن است محتوای صفحات لینک داده شده در مقاله شما را به عنوان یک سیگنال ارزیابی استفاده نمایید. برای مثال، اگر شما به یک سایت که فیلم های اتومبیل پخش می کند لینک بدهید ممکن است گوگل اینطور برداشت کند که صفحه شما در مورد فیلم اتومبیل است و نه خود اتومبیل. این کار به اصول علامت گذاری موتور جستجو یا Schema مربوط میشود.

 

34. محتوای کپی شده (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

اینکه محتوایی که در صفحه اصلی وبسایت شماست متعلق به قلم خود شما باشید در رتبه بندی گوگل تاثیر مثبت دارد.
اما اینکه بخشی از آن از صفحه های دیگر وبسایت های ایندکس شده دیگران آمده باشد. و کپی شده باشد در رتبه بندی وبسایت تاثیر منفی خواهد داشت.

 

35. محتوای تکمیلی کمکی (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.1)

بر اساس سند راهنمای رتبه بندی جدیدی که گوگل در اختیار عموم گذاشته است،  محتوای تکمیلی مفید، یک سیگنال کیفیت صفحه برای گوگل است. مثالهایی از این دست عبارتند از مبدل های ارزی، ماشین حساب و تبدیل تاریخ ها و …

 

36. تعداد لینک های خروجی (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.4)

لینک های خروجی dofollow بسیار زیاد، میتواند باعث کاهش رتبه صفحه شود که در نهایت میتواند روی رتبه بندی وبسایت شما تاثیر منفی و حتی مخرب داشته باشد.

 

37. چندرسانه ها در رتبه بندی گوگل (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.4)

تصاویر، فیلم ها و دیگر عناصر چند رسانه ای به عنوان یک سیگنال کیفیت محتوا عمل می کنند. وقتی کیفتی مقاله افزایش یافت و توانست نرخ ماندگاری خوبی کسب کند پس از آن میتوان به کسب امتیاز خوب در رتبه بندی گوگل امید داشت. (قطعا این طور خواهد بود)

 

38. تعداد لینک های داخلی که به یک صفحه اشاره کنند. (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.5)

تعداد لینک های داخلی به یک صفحه مشخص، نشان دهنده اهمیت آن صفحه نسبت به صفحات دیگر سایت است. البته رتبه بندی گوگل برای این صفحه بهتر از صفحات دیگر خواهد بود. چرا که تاثیر بیشتری از صفحات با رتبه پایین تر دارد.

 

39. کیفیت لینک های داخلی که به یک صفحه اشاره کنند. (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.5)

لینک های داخلی از صفحات معتبر در دامنه، اثر قوی تری از صفحات با رتبه پایین تر در همان دامنه برای رتبه بندی گوگل دارد.

 

40. لینک های خراب (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.5)

وجود لینک های خراب بسیار در یک صفحه، نشانه ای از یک سایت نادیده گرفته شده و یا رها شده است و به گوگل سیگنال منفی کیفیت می فرستد.

 

41. میزان خوانایی متن و محتوا (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

در ربته بندی گوگل به شما تخمینی از میزان خوانایی سطوح سایت ارائه می دهد:

 

205 فاکتور سئو در گوگل که رتبه بندی وبسایت های دنیا را رقم میزند - میزان خوانایی متن و محتوا

 

برخی عقیده دارند که سطح پایه خوانایی به سایت در کسب رتبه بهتر کمک خواهد کرد ولی، برخی دیگر از متخصصان معتقدند که محتواهای ساده میتوانند مانند سایت Ezine Articles باشند و نباید تاثیری در رتبه بندی گوگل داشته باشد.

 

42. لینک های همکاری و وابسته (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.5)

لینک های وابسته خودشان احتمالا نمی توانند به رتبه شما صدمه بزنند، اما اگر تعداد آنها زیاد شود، آنوقت گوگل توجه بیشتری به سیگنال های کیفیت آنها می کند تا چک کند آیا شما یک سایت کم محتوای وابسته نباشید. در این صورت پس از بررسی و تشخیص رتبه بندی وبسایت شما دچار تغییر خواهد شد.

 

43. خطاهای HTML و اعتبارسنجی W3C (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

خطاهای HTML زیاد و برنامه نویسی درهم و برهم در یک سایت ممکن است نشانه ای از یک سایت بی کیفیت باشد، در بسیاری از جستجوگرها اعتبار سنجی WC3 یک سیگنال با کیفیت ضعیف است. این مورد روی رتبه بندی وبسایت شما تاثیر منفی خواهد داشت.

 

44. اعتبار دامنه صفحه میزبان (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.2)

در شرایط مساوی یک صفحه در دامنه معتبرتر نسبت به یک صفحه با اعتبار کمتر دامنه، رتبه بهتری دریافت می کند. این یعنی اگر دو صفحه کاملا یک رتبه بندی گوگل داشته باشند، اما رتبه بندی وبسایت اولی بهتر از دومی باشد،  برنده وبسایت اولی خواهد بود.

 

45. رتبه صفحات (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.2)

برگه هایی که رتبه خوبی در بین نتایج موتور جستجو کسب کرده اند، می توانند روی رتبه بندی کل وبسایت تاثیر خود را داشته باشند، این یعنی هر بخشی از سایت که رتبه خوبی کسب کرده باشد، میانگین رتبه کلی وبسایت را هم بالا خواهد برد

 

46. طول URL (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

مجله “Search Engine Journal” در شماره ای به این نکته اشاره کرده است که آدرسهای بسیار طولانی به قابلیت مشاهده سایت توسط موتور جستجو صدمه می زند. این یعنی هر چه آدرس مقاله کوتاه تر باشند در رتبه بندی گوگل نتیجه بهتری خواهد داشت.

 

47. مسیر URL (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.4)

مسیر های صفحه نزدیک به صفحه خانگی، کمی از اعتبار بیشتری برخوردار هستند. در این بخش بیشتر برگه ها در رتبه بندی وبسایت دخیل خواهند بود چرا که مستقیما یکی بعد از آدرس اصلی هستند.

 

48. ویرایشگر های انسانی (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.1)

اگرچه هرگز تایید نشده است اما، در ربته بندی گوگل برای سیستم هایی که به ویرایشگران انسانی اجازه تاثیرگذاری در نتایج موتور جستجو را می دهند،  امتیاز حق ثبت اختراع قائل می شود که ظاهرا در رتبه بندی وبسایت بی تاثیر نخواهد بود.

 

49. دسته بندی صفحه (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.2)

دسته بندی صفحات سایت یک سیگنال ارتباطی ارسال می کند. صفحه هایی که به این دسته بندی ها مربوط باشند نسبت به صفحه هایی که به هیچ کدام از این دسته بندی ها متعلق نیستند رتبه بهتری کسب می کنند. البته به طور کلی دسته بندی ها باید نسبت به محور وبسایت و تعداد مقالات ایجاد شوند. پس برای یک وبسایت خبری و فروشگاهی باید تفاوت زیادی با وبسایت تجاری و شرکتی قائل شد.

 

50. برچسب ها در وردپرس (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.4)

برچسب های وردپرس سیگنال های ارتباطی ارسال می کنند. طبق اصول Yoast: تنها راه بهبود رتبه بندی وبسایت، ایجاد ارتباط بیشتر بین قطعات محتوا با همدیگر و در ادامه ی آن ارتباط بیشتر بین یک گروه از پست ها با همدیگر است. منظور از سیگنال های ارتباطی در وبسایت این است که با برچسب ها میتوانید مطالب خود را دسته بندی و تنظیم کنید.

به این ترتیب برچسب هایی که درست استفاده شوند در رتبه بندی وبسایت به طور کلی موثر خواهند بود.

 

51. کلمه کلیدی در URL (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.2)

کلمه کلیدی در پیوند یکتا ی مقاله یک سیگنال ارتباطی مهم به گوگل ارسال می کند. در رتبه بندی گوگل برای نتایج، وجود کلمه کلیدی در URL نقطه عطف است اما تاثیر زیادی روی رتبه بندی وبسایت ندارد بلکه تاثیرگذاری خود را روی برگه و نوشته نمایش میدهد.

 

52. رشته URL (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.1)

دسته بندی ها در رشته URL سایت، توسط گوگل خوانده می شود و به عنوان سیگنال ارتباطی برای موضوع صفحه در نظر گرفته می شود:

200 معیارگوگل برای رتبه بندی سایت ها

53. منابع و مراجع (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.2)

وجود منابع و ماخذ در سایت ممکن است که سیگنال کیفیت ارسال کند اما گوگل استفاده از لینک های خروجی به عنوان سیگنال رتبه بندی را کاملا رد می کند. اگر چه گفته شده که گوگل برای معیار سئو 53 ارزشی قائل نیست. اما این معیار رتبه بندی به اعتماد بیشتر موتور جستجو به وبسایت کمک میکند.

 
54. لیست های شماره بندی شده یا نشده (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.2)

محتواهای تیتر بندی شده بیشتر نظر خوانندگان را جلب می کند، و به احتمال قوی در رتبه بندی گوگل مورد توجه قرار می گیرند. البته، فهرست گذاری و اعداد برای مقاله کیفیت مقاله و در نتیجه نرخ ماندگاری را افزایش میدهند. این کار کمک میکند برگه شما رتبه مناسبی کسب کند. در نتیجه روی رتبه بندی وبسایت به طور کلی موثر باشد.

 

55. اولویت بندی صفحه ها در نقشه سایت (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.2)

ممکن است اولویت صفحه ها برای ثبت در فایل نقشه سایت sitemap.xml ، تحت تاثیر رتبه های صفحه ها تخصیص داده شده باشند. البته در افزونه های وردپرس چون Google XML Sitemap اولویت صفحه بندی را میتوانید مشخص کنید.

 

56. لینک های خروجی زیاد (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.4)

بعضی از صفحات با لینک های زیاد خروجی به صفحه دیگر در واقع به آن صفحه راه دارند،  این خاصیت باعث می شود صفحه مبدا و محتوای آن دیده نشود.

 

57. تعداد کلمه های کلیدی فرعی صفحه (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.2)

کلمه های کلیدی فرعی بیشتر می تواند به گوگل سیگنال داخلی کیفیت ارسال کند.

 

58. سن صفحه و اهمیت بازسازی محتوا (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.4)

اگر چه گوگل اغلب مطالب جدیدتر را ترجیح می دهد اما گاهی یک صفحه قدیمی که به طور منظم به روزرسانی می شود
از یک صفحه جدید با مطالب جدید رتبه بهتری کسب می کند. در مورد اهمیت بازسازی محتوا حتما مقاله ای در وبسایت بخوانید.

 

59. طراحی صفحه مخاطب پسند UserFriendly (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.5)

طرح بندی کاربرپسند صفحات برتر سایت باعث می شود محتوای اصلی سایت بلافاصله برای کاربران قابل مشاهده و دسترسی باشد.

 
60. دامنه های پارک شده (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.1)

از سال 2011، بروزرسانی های گوگل قابلیت مشاهده دامنه های پارک شده را کاهش داده است.

 

61. محتواهای مفید (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.4)

گوگل احتمالا بین محتوای مفید و محتوای با کیفیت تمایز قائل می شود.

 

3# فاکتورهای درگیر با سایت در رتبه بندی گوگل

 

205 فاکتور سئو در گوگل که رتبه بندی وبسایت های دنیا را رقم میزند - معیارهای رتبه بندی گوگل در سطح سایت

 

62. محتواهایی که ارزش و بینش یکتایی را تولید می کنند (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.4)

گوگل اعلام کرده است که آنها در شکار سایت هایی که هیچ چیز جدید و یا مفیدی برای عرضه ندارند، هستند.

 

63. صفحه “تماس با ما” (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.1)

گوگل سایت هایی که اطلاعات تماس دارند را بر سایر سایت ها ترجیح می دهد و به سایت هایی که اطلاعات تماس خود را با اطلاعات مالک دامنه مطابقت می دهند پاداش می دهد. به طور کلی برخی موارد مانند صفحه تماس با ما که صادقانه نوشته شده باشند در رتبه بندی گوگل تاثیر گذاری مثبت خواهند داشت.

 

64. رتبه اعتماد / اعتماد دامنه (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.7)

رتبه اعتماد سایت یعنی تعداد لینک هایی که سایت شما از سایت های معتبر هسته دریافت می کند، که یک فاکتور بسیار مهم در رتبه بندی است. 

 

در این مورد بیشتر بدانید: لینک های مورد اعتماد

 

65. معماری سایت (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.4)

انتخاب معماری خوب برای سایت (به خصوص معماری سیلو) به گوگل کمک می کند تا بهتر بتواند مطالب سایت را سازماندهی کند.

 

66. بروز رسانی های سایت (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.6)

وقتی سایت به روز رسانی شده باشد و به خصوص زمانی که مطالب جدیدی به سایت اضافه شده باشد، یک سیگنال تازه سازی از طرف سایت برای گوگل ارسال می شود. درجه اهمیت این شاخص، به علت درگیر بودن با تولید محتوا بوده به همین دلیل در در رتبه بندی وبسایت اهمیت و تاثیر مهم دارد.

 

67. تعداد صفحات (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.3)

تعداد صفحات سایت یک سیگنال ضعیف نگارش برای گوگل می فرستد. حداقل کمکی که این سیگنال می تواند انجام دهد این است که سایت های بزرگ را از سایت های نازک و وابسته تفکیک می کند. البته همیشه داشتن برگه های زیاد مهم نیست. اما این مورد به محور فعالیت وبسایت باز میگردد. 

 

68. حضور نقشه سایت (درجه اهمیت این فاکتور سئو : 0.5)

نقشه سایت کمک می کند تا موتورهای جستجو صفحات سایت شما را آسان تر و کامل تر ایندکس کند، و قابلیت مشاهده سایت شما بهبود پبدا کند. به این ترتیب گوگل و بینگ در رتبه بندی وبسایت نگاه درشتی به نقشه وبسایت دارند. یک وبسایت که نقشه وبسایت محتوای خود را دارد همیشه در نزد گوگل برتر از وبسایت بدون نقشه است همچنین در برگه نتایج، یکی از عوامل مهم در رتبه بندی وبسایت نقشه وبسایت است.

tabithamk3
tabithamk3 - ثبت شده در تاریخ 775-09-26

Бесплатные порно фото с ежедневным обновлением http://skrytye.lesbijanki.porndairy.in/?post-ayla Анальный секс, фото галереи анала, секс фото

nicoleem69
nicoleem69 - ثبت شده در تاریخ 775-09-26

My revitalized time http://breastsxl.blogporn.in/?entry-valeria maori porn free porn straight and gay african porn web tv 24 7 porn forum ecg crystal anal plump big ass porn free galleries

aliceal16
aliceal16 - ثبت شده در تاریخ 775-09-25

Порно фото галереи - секс картинки ради взрослых http://popy-hd.blogporn.in/?post.kaitlin Секс-галерея порно и секс фото с зрелыми дамочками

latonyarj18
latonyarj18 - ثبت شده در تاریخ 775-09-25

My creative trap outline: http://dianna.web.telrock.net

darrellwy16
darrellwy16 - ثبت شده در تاریخ 775-09-25

Порно фото. Безмездно зреть секс порно фотографии http://molodyie.siski.twiclub.in/?blog.johanna Бесплатные порно фото с ежедневным обновлением

maery69
maery69 - ثبت شده در تاریخ 775-09-25

Смотрите порно фото и секс фото крупным планом http://zhopy.popki.zadnicy.yopoint.in/?blog-desirae Секс фото галереи ради взрослых

shanefy2
shanefy2 - ثبت شده در تاریخ 775-09-24

Бесплатные порно фото с ежедневным обновлением http://bolshie-zadnicy.tobuy.in/?post.robin Бесплатная эротика и секс фото галереи

noellein1
noellein1 - ثبت شده در تاریخ 775-09-24

Блог с женскими секс-историями http://krasivye.blondinki.replyme.pw/?page-abbigail

chelseaen69
chelseaen69 - ثبت شده در تاریخ 775-09-24

Бесплатная эротика и секс фото галереи http://popki-foto.blognet.pw/?post.kellie Бесплатные секс и порно фото галереи

kerribr11
kerribr11 - ثبت شده در تاریخ 775-09-23

Порно фото - разглядывать онлайн бескорыстно http://bolshie-siski-2.xblog.in/?post.bianca Эротические фото с голыми женщинами и девушками

johannaiu16
johannaiu16 - ثبت شده در تاریخ 775-09-23

Походить фото галереи орального секса безвозмездно http://sosushhaja.blondinka.yopoint.in/?page-zaria Секс-галерея порно и секс фото с зрелыми дамочками

imogenejg60
imogenejg60 - ثبت شده در تاریخ 775-09-22

Бесплатные порно фото с ежедневным обновлением http://bolshie.zhopy.erolove.top/?page.kiana

lizaxg60
lizaxg60 - ثبت شده در تاریخ 775-09-22

Секс-галерея порно и секс фото с зрелыми дамочками http://siski.molodie.purplesphere.in/?post.ashlee Бесплатные секс и порно фото галереи

jordanaq1
jordanaq1 - ثبت شده در تاریخ 775-09-21

Started up to date snare predict http://love.dating.sexblog.pw/?profile.ansley single mom websites dating sites local how do i find a sugar mama affiliate marketing programs canada mature adults dating

carayj60
carayj60 - ثبت شده در تاریخ 775-09-21

Бесплатные порно фото с ежедневным обновлением http://popki.sexgalleries.top/?blog-maya Анальный секс, фото галереи анала, секс фото

sadieqh11
sadieqh11 - ثبت شده در تاریخ 775-09-21

Бесплатные порно и секс фото галереи http://siski.molodie.purplesphere.in/?page-bridget Бесплатная эротика и секс фото галереи

genahq1
genahq1 - ثبت شده در تاریخ 775-09-21

Бесплатное порно фото и галереи секса http://domashnij-minet.pornpost.in/?page.perla

trudytu1
trudytu1 - ثبت شده در تاریخ 775-09-20

Секс фото галереи чтобы взрослых http://volochkova-popka.bdsmsex.top/?blog-jailyn Секс фото галереи ради взрослых

davidzz18
davidzz18 - ثبت شده در تاریخ 775-09-20

Смотрите порно фото и секс фото крупным планом http://golaja-japonka.xblog.in/?blog.madisyn Бесплатные порно и секс фото галереи

berylhd3
berylhd3 - ثبت شده در تاریخ 775-09-19

Блог с женскими секс-историями http://chernye.negritjanki.sexblog.pw/?page.magdalena Порно фото. Бесплатно всматриваться секс порно фотографии

bonnieqa4
bonnieqa4 - ثبت شده در تاریخ 775-09-19

Смотрите порно фото и секс фото крупным планом http://porno.video.blondinki.adultnet.in/?blog.karina Бесплатные порно и секс фото галереи

sophievg1
sophievg1 - ثبت شده در تاریخ 775-09-19

My up to date website: http://cecelia.projects.telrock.org

faywy3
faywy3 - ثبت شده در تاریخ 775-09-18

Modern snare programme: http://nora.web.telrock.net

juliananq2
juliananq2 - ثبت شده در تاریخ 775-09-18

Воззриться фото галереи орального секса бесплатно http://lesbijanki.photos.adultnet.in/?page.aliya

fernandoqn3
fernandoqn3 - ثبت شده در تاریخ 775-09-18

Бесплатное порно фото и галереи секса http://bolshie.siski10.yopoint.in/?post.aliya Секс-галерея порно и секс фото с зрелыми дамочками

Mingledorffappeamy
Mingledorffappeamy - ثبت شده در تاریخ 775-09-18

Hello. And Bye.

myrtleph11
myrtleph11 - ثبت شده در تاریخ 775-09-17

Порно фото - уставиться онлайн бескорыстно http://minet-foto.yopoint.in/?blog.deasia Бесплатная эротика и секс фото галереи

floydlg69
floydlg69 - ثبت شده در تاریخ 775-09-16

My chill project: http://socorro.net1.telrock.net

brandieig69
brandieig69 - ثبت شده در تاریخ 775-09-16

Бесплатные секс и порно фото галереи http://oralnyj-seks-lizhet.hotblog.top/?post-mollie Порно фото галереи, более 500 тысяч фотографий

nicoleia1
nicoleia1 - ثبت شده در تاریخ 775-09-16

Бесплатные порно фото с ежедневным обновлением http://aziatki69.blognet.pw/?blog-autumn

deenaaq18
deenaaq18 - ثبت شده در تاریخ 775-09-16

Late-model devise android free phone calls mob free games download giochi di ruolo coppia android application development using android studio tabs android http://erotic.googleplay.twiclub.in/?epoch.rhiannon free monopoly game download 9apps 9apps free playstore apps hd wallpaper for mob best app in android phone

lynettewx3
lynettewx3 - ثبت شده در تاریخ 775-09-16

Смотрите порно фото и секс фото крупным планом http://popki.sexgalleries.top/?post-priscilla Бесплатные порно и секс фото галереи

ryanik18
ryanik18 - ثبت شده در تاریخ 775-09-15

Blog with daily sexy pics updates http://asslick.photo.erolove.in/?entry.eva mahou sensei negima hentai faulkner s the old man www.free xxx sex videos.com nudist woman groups rape indian porn 3gp free download

johannand69
johannand69 - ثبت شده در تاریخ 775-09-15

Бесплатные секс и порно фото галереи http://siski.striptiz.hotblog.top/?post-joy Бесплатное порно фото и галереи секса

luiszv60
luiszv60 - ثبت شده در تاریخ 775-09-15

Rejuvenated network project: http://shawn.web.telrock.net

shawner18
shawner18 - ثبت شده در تاریخ 775-09-15

Порно фото галереи и эротические рассказы http://blondinka.daet.xblog.in/?post.mckenzie Порно фото галереи и эротические рассказы

leigheu11
leigheu11 - ثبت شده در تاریخ 775-09-14

Анальный секс, фото галереи анала, секс фото http://seksual.blondinki.erolove.top/?blog-anna

jacobfz1
jacobfz1 - ثبت شده در تاریخ 775-09-14

Порно фото галереи, более 500 тысяч фотографий http://anals.blondinkoi.bdsmsex.top/?page.aurora Блог с женскими секс-историями

dianayc2
dianayc2 - ثبت شده در تاریخ 775-09-13

Созерцать фото галереи орального секса бескорыстно http://naturalnye-siski.erolove.in/?post.odalys Созерцать фото галереи орального секса безмездно

karynju11
karynju11 - ثبت شده در تاریخ 775-09-13

Эротические фото с голыми женщинами и девушками http://chernye.popki.adultnet.in/?post-mya

HectorNar
HectorNar - ثبت شده در تاریخ 775-09-04

Hell on Wheels (TV Series 2011) DVD Release Date В· Movie Poster Hell on Wheels (2011) - Season 5 Volume 2 - The Final Episodes DVD Release Date Nov Catch up on your favorite Nat Geo Wild HD shows. See what's on Nat Geo Wild HD poster for The Incredible Dr. Pol: Deja MOO! The Incredible Dr. Pol: Deja [url=http://watchtvonline.io/episode/lacheys-bar-episode-s1-e2-release-review-stream/]Bonuses[/url] 19 Feb 2015 And it all happens on Repeat After Me, ABC's new reality show, which is February 24, at 8:30 p.m. EST/PST and a preview is now online. Midsomer Murders. The rural countryside of a fictional county in England provides the backdrop for this long-running crime series based on the novels of

HectorNar
HectorNar - ثبت شده در تاریخ 775-09-02

'Secret Circle' says goodbye: Britt Robertson tells us Season 2 just is 5 Jun 2012 It's not happening. Season 1 DVDs are expected to hit shelves this fall. UPDATE: Category: News & FeaturesTV Shows: The Secret Circle Never miss Jon & Kate Plus 8! Find out where and when you can watch the show on TV or online, get the best prices for DVDs and find details about the cast [url=http://watchtvonline.io/episode/my-dirty-little-secret-episode-s3-e3-spoilers-trailer-guide/]pop over to this website[/url] This stunning and dangerous limited series spotlights both the controversial Whale Wars (2008) - TV Show WHALE WARS - Season 2 -- 11 Episodes. Watch House of Anubis episodes online. Visit SideReel to access links to episodes, show schedules, reviews, recaps and more. Sign up for free!

HectorNar
HectorNar - ثبت شده در تاریخ 775-08-25

Watch live coverage of breaking news in Greenville, SC and surrounding areas from FOX Carolina. What does one do after winning a cool quarter million bucks on a lottery scratch off? More >. What does one do .... (5/6/17). More >. Upstate community reacts to fatal shooting of teen. (5/6/17). More > .... Online Public File. At that time I was into my second year of drama-watching and I hadn't watched anything much besides Korean dramas. But I remember a bunch of my online [url=http://watchtvonline.io/episode/who-do-you-think-you-are-episode-s14-e5-premiere-time-debut/]great post to read[/url] 24 Jan 2017 WARNING: CONTAINS SPOILERS FOR SEASON TWO. If, like me, you devoured Stranger Things like a drunk person eating a kebab after a 18 Jan 2017 Online Features. Arts & Entertainment В· Calendar of Events В· Living Here В· Photo Gallery В· Submit Your News В· Purchase Photos

GregoryDrefs
GregoryDrefs - ثبت شده در تاریخ 775-08-19

At the event the games are loaded with a Amazing deal of graphics, you Will involve stand-alone software packages. Computer games for studying are offered for both Macs and PCs, while some are made to utilize your television as an alternative to a computer keyboard. Video games for both kids could possibly be the very best approach to amuse kids and permit them a break from their study schedule. If you are looking for best free video games for children, this is definitely the most appropriate option. Games Begun to become considered a significant small business. This match is appropriate for small children and teens and needs a steady hand, great driving abilities and, obviously, akind Christmas spirit! You will find various varieties of games which can be played by women and men on a typical basis as well as also in most different social settings. Casual games allow 3 of those four most players to earn a prize, albeit the full amount is smaller. So-called casual computer games, that are simple to master and require no more special abilities, will give probably the most suitable balance of repetition and reward with just a couple minutes of play, Russoniello states. Once You get the match back, lock this up. Let's now go over that which you need to play those games. Video games are also blamed for rapidly increasing obesity prices. So that they do seem as a waste of everyone's time. Many people believe that video games are a hobby which is simply extremely good at occupying your spare time. A number of the entire version video games have been released using these companies using more than one part of the specific same and also the people watch for release of the precise same. Now you are Prepared to choose a match to playwith! After you input a match, the second thing to do is to play with. It's a fast match, but one packed filled with chances to showcase your balletic bullet period abilities. If you're on the lookout for something a lot more unique, then there are likewise some complimentary murder mystery games to delight any visitors. Open the MOGA Pivot App, choose the controller icon present at the top left corner of the Pivot App to observe the library of games, and then choose the game you have to play. Keep in mind that each one among these games just function when downloaded and opened onto your computer. Online games and browser games supply you with the entirely new gaming experience. Web browser games promise quick pleasure. The game includes various online games And activities within the digital world, where players acquire their animation avatars that arrive using assorted customization alternatives. These games are intended to amuse in addition to coach the kids. The greatest totally free on-line games are not just an enjoyable approach to waste a couple hours. You won't struggle to track down a match. PC Games are offered for virtually any participant, yet older they are. This game has a range of mini-games and alternative activities to provide. Computer games enable organizations to make a digital simulation of Any facet of their organization and then leverage it into a training atmosphere. On my site You're Able to discover an immense group of small, but Very fascinating and fascinating video games of all distinct varieties and genres.

ارسال نظر!
https://github.com/igoshev/laravel-captcha